Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Relacje

Wyjazdy w sezonie 2015/16 zaczęły się dla nas od pucharowego meczu z Nadwiślanem Góra, ale pierwsza poważna wyprawa odbyła się do Białegostoku. Co przyniósł nowy sezon?
Wszyscy do Białegostoku!

Relacja z: GKS Katowice - Zagłębie Lubin
Relacje

Na ostatni weekend kwietnia przypadła nam podróż do Katowic na mecz z tamtejszą GieKSą. Rywal, pod względem kibicowskim jeden z ciekawszych w lidze, z którą powoli zaczynamy się żegnać. Tereny dość dobrze znane bowiem w ostatnich latach często gościliśmy na Górnym Śląsku zarówno na meczach w Chorzowie jak i w Gliwicach. Częstym środkiem lokomocji wybieranym przy okazji eskapad w te rejony z uwagi na dobry dojazd były auta i autokary, jednak nie tym razem! Ku uciesze większości wyjazdowiczów po ponad 3 letniej przerwie znów mogliśmy poczuć klimat wyjazdu specjalem. Trzeba przyznać, że nie często zdarza się taka okazja. Dlatego nie pozostało nam nic innego jak pokazać się z dobrej strony na tej wyprawie. Czy tak się stało? Zapraszamy na relację.
Relacja z: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Relacje

Derby… Jeszcze kilka lat temu nikt z nas nie myślał o meczu derbowym z Chrobrym czy Miedzią. Co prawda liczyliśmy na pomyślne losowanie w Pucharze Polski, ale ono nie nadchodziło. Czasy jednak się zmieniają i po ubiegłorocznym spadku trafiliśmy do jednej ligi z lokalnymi rywalami. Mecze rundy jesiennej rozgrywaliśmy u siebie, wszyscy więc ostrzyliśmy sobie zęby na wiosenne mecze wyjazdowe. Za nami spotkanie w Głogowie. Było gorąco… Zapraszamy na relację.
Relacja z Ostródy (Stomil)
Relacje

Jak co roku, w Święta Wielkanocne rozgrywana jest ligowa kolejka. Tym razem przyszło nam zagrać ze Stomilem w… Ostródzie. Dlaczego właśnie tam? To proste – stadion w Olsztynie jest w przebudowie. Jak zaprezentowaliśmy się na tym wyjeździe? Zapraszamy na relację.
Relacja z Bytowa
Relacje

Po dobrym rozpoczęciu sezonu w wykonaniu zarówno naszych piłkarzy jak i nas samych, w dobrych humorach wyruszyliśmy w kolejną podróż za naszą drużyną. Tym razem celem naszej wyprawy był Bytów, a więc nie ma co się oszukiwać, rywal zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim bardzo mizerny. Zapraszamy na relację.
Relacja z Płocka
Relacje

Po ponad trzymiesięcznej przerwie, w końcu wróciliśmy na kibicowski szlak. Nasze pierwsze spotkanie rundy wiosennej zostało rozegrane w Płocku z miejscową Wisłą. Jak zaprezentowaliśmy się po przebudzeniu z zimowego snu? Odpowiedź na to oraz inne pytania znajdziecie w rozwinięciu relacji. Zapraszamy!
Kolejna zapowiedź wyjazdu do Płocka

Wszyscy do Płocka!


Wszyscy do Płocka!

Wesołych Świąt!
Chcielibyśmy życzyć zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom Zagłębia, a także przyjaciołom z Arki, Odry, Zawiszy oraz Falubazu. Wielu zwycięstw, świetnych opraw, wspaniałej frekwencji i licznych wyjazdów!

Wesołych Świąt!Relacja ze Świnoujścia
Relacje

Za nami ostatni mecz wyjazdowy w tym roku, a jednocześnie mecz inaugurujący rundę wiosenną. Tym razem przyszło podróżować nad morze a dokładniej do Świnoujścia, gdzie nasi piłkarze zmierzyli się z miejscową Flotą. Zapraszamy do lektury!


Poprzedni mecz
27.09.2015r.

Lechia Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin
Następny mecz
4.10.2015r.

Zagłębie Lubin
vs
CPJś
Facebook