Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Wigry Suwałki - Zagłębie Lubin
Relacje

Wigry – chyba każdy zapalony wyjazdowicz nie mógł doczekać się wyprawy do Suwałk. Co roku losowanie Pucharu Polski okraszone było błaganiami o wylosowanie tej drużyny. Wiadomo - lato, jeziora oraz długa podróż równają się dobrej zabawie. Zapraszamy na relację!
Relacja z Chojnic
Relacje

Za nami pierwszy wyjazd w nowym sezonie, na który udaliśmy się do Chojnic. Skromny sektor gości liczący zaledwie 200 miejsc, okazał się dla nas jeszcze mniej gościnny i działacze Chojniczanki przysłali do Lubina pulę biletów okrojoną do 150 sztuk. W związku z dość sporym zainteresowaniem i skromną ilością biletów, którą otrzymaliśmy zdecydowano, że bilety na wyjazd będą sprzedawane tylko w pakiecie do wyjazdu autokarowego. Ostatecznie w Chojnicach zameldowaliśmy się w drobnym nadkomplecie. Resztę informacji przeczytać będzie można w relacji, zapraszamy do czytania!


List odwarty SSZL do prezesa KGHM
InfoW dniu wczorajszym w siedzibie KGHM Polska Miedź S. A. złożyliśmy list o następującej treści:

Relacja z Górnik Wałbrzych - Odra Opole
Wyjazdy

W sobotę przy okazji ostatniego meczu sezonu z Widzewem Łódź, w iście kibolski sposób pożegnaliśmy się na najbliższy rok z Ekstraklasą. Na pierwszy rzut oka - I liga niewiele ma sobą do zaoferowania, patrząc przez pryzmat atrakcyjności przeciwników pod względem kibicowskim. Stadiony do najnowocześniejszych tam również nie należą, więc... witaj przygodo! Pierwsza okazja, by sprawdzić, co nas czeka, nadarzyła się przy okazji meczu naszych opolskich przyjaciół z Górnikiem Wałbrzych. Zapraszamy na relację!


Wszyscy na Cracovię!
Mecze u siebie

Relacja z Wrocławia (po podziale na grupy)
Relacje

Reforma rozgrywek spowodowała, że w grupie spadkowej wylądowaliśmy z naszymi sąsiadami zza miedzy, a co za tym idzie doszło do kolejnych derbów w sezonie.
Zapraszamy na relację!

Relacja z Gdyni
Relacje

Półfinał Pucharu Polski, środek tygodnia, wyjazd zgodowy nad morze. Tak w skrócie wyglądała nasza wyprawa do Gdyni na mecz z Arką. Zapraszamy na nieco spóźnioną relację z tego meczu.
Nie jedziemy na Finał Pucharu Polski!
Info

W dniu wczorajszym, przy udziale wszystkich grup kibicowskich oraz przedstawicieli fanklubów działających na Zagłębiu Lubin, podjęto decyzję, że nie będziemy brać udziału w finale Pucharu Polski. Decyzja ta jest dla nas bardzo trudna, ale sytuacja w głównej mierze, w jakiej znalazł się Zawisza, którego Kibice również rezygnują z wyjazdu do Warszawy oraz działania organizatora rozgrywek, powodują, że nie pozostawia się nam wyboru. Nie chcemy uczestniczyć w cyrku współorganizowanym przez Pana Osucha i PZPN.

Więcej informacji po kliknięciu "Czytaj więcej".
Relacja z Gdańska
Relacje

Wyjazd do Gdańska, za sprawą nieprzewidywalnego wojewody Pomorskiego stał pod niemałym znakiem zapytania. Niejedna ekipa przekonała się już na własnej skórze co potrafi ten rządowy pionek zrobić, zamykając sektor dla przyjezdnych w przeddzień meczu z różnych wyimaginowanych powodów, jak np. race odpalone przez gospodarzy w poprzedniej rundzie. W naszym przypadku zastosowano ograniczoną pulę biletów, jako środek zapobiegawczy dla przyjazdu dużej rzeszy Arkowców. Ostatecznie wyjazd do Gdańska, pomimo bardzo dobrego, sobotniego terminu nie cieszył się szczególną popularnością i nie wszystkie bilety znalazły swoich nabywców, ale po resztę informacji zapraszamy do przeczytania relacji!


Relacja z Nowego Sącza
Relacje

Rozgrywki o Puchar Polski, poza jednym miejscem gwarantującym udział w Europejskich Pucharach (wygrana w rozgrywkach), to również kopalnia ciekawych przeciwników z niższych lig, z którymi na co dzień nie ma możliwości podjąć rywalizacji. W wyniku losowania okazało się, że najbliższa taka "egzotyczna" wyprawa będzie miała miejsce do Nowego Sącza. Sektor gości na stadionie Sandecji do zbyt pojemnych nie należy, więc na inwazję nie było co liczyć. Koniec końców zameldowaliśmy się tam w dość przeciętnej liczbie, ale po kolei...
Zapraszamy na Derby!
Mecze u siebie

Poznajecie poniższe zdjęcie? Tak, to oprawa z poprzednich derbów!

Przypominamy ją, bo już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30 odbędzie się kolejny mecz ze Śląskiem. Z pewnością będzie nie mniej emocjonujący, niż poprzedni.
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców z Chojnowa i okolic na to spotkanie. Wspomóżmy piłkarzy dopingiem i pokażmy malinowym nosom, kto rządzi na Dolnym Śląsku!


Derby dla Zagłębia!


AKTUALIZACJA

SSZL "Zagłębie Fanatyków" oraz wszystkie grupy działające na lubińskim stadionie apelują o przyjście na niedzielny mecz derbowy w pomarańczowej koszulce i z szalikiem. Ze względu na spore zainteresowanie spotkaniem, prosimy również o szybsze pojawienie się na trybunach, w celu uniknięcia kolejek przy wejściach. Stwórzmy razem niesamowitą atmosferę!

NA PRZODKU SPOTYKAMY SIĘ 30 MIN PRZED PIERWSZYM GWIZDKIEM!Poprzedni mecz
30.08.2014r.

Pogoń Siedlce
1:2
Zagłębie Lubin
Następny mecz
07.09.2014r.

Zagłębie Lubin
vs
Stomil Olsztyn
Facebook