Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 6
· Najnowszy użytkownik: Siemia
Polecamy
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 27.08.2016r.

Jeszcze przed zakończeniem ubiegłego sezonu pierwszej ligi jasne stało się, że Arka wraca tam gdzie jej miejsce – do Ekstraklasy. Od tamtego momentu można było usłyszeć prośby do sił wyższych o dobry terminarz. I w końcu stało się, mecz Arka – Zagłębie w ostatni weekend sierpnia, do tego zapowiadana piękna pogoda. Zapraszamy na relację!
Relacja z: Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin

Przed losowaniem rund wstępnych do Ligi Europy zapewne każdy z nas miał jakiegoś swojego faworyta, puszczając wodzę fantazji widział siebie na jakimś bliżej nieokreślonym sektorze gości. Dla wielu fanatyków największym marzeniem jest trafić wyprawę w kierunku bałkańskim. Konia z rzędem temu, kto przewidziałby taki scenariusz przed losowaniem! Los obdarował nas wyjątkowo hojnie. Po ciekawej wyprawie do Sofii przyszedł czas na tzw. "Crème de la Crème" dla każdego zorientowanego w realiach kibicowskich w Europie - Partizan Belgrad!

Zapraszamy na relację!
Relacja z: Slavia Sofia - Zagłębie Lubin

Puchary. Słowo, które nie schodziło z ust wielu osób zaraz po zakończeniu poprzedniego sezonu. Blisko dekada wyczekiwania na kolejną możliwość udania się w podróż za Zagłębiem w Europę. Ostatni taki przypadek odnotowano przecież aż 9 lat temu do Bukaresztu.

Sofia. Kierunek można by rzec daleki od wymarzonego, ale w mieście prężnie działają dwie ekipy. Niestety, los skojarzył nas akurat z tą, która w mieście nie ma nic do powiedzenia. Wiadomo jednak, że każdy fanatyk, który latami wyczekiwał tego wyjazdu pojedzie, niezależnie od tego, gdzie ten pojedynek miałby się odbyć. Zapraszamy na relację!
Relacja z: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin (15.05.2016) So High!

Ostatni wyjazd w sezonie zapowiadał się niezwykle emocjonująco, gdyż po latach niepowodzeń i dwóch epizodach w niższej lidze, przyszło nam walczyć o brązowy medal. Można się zatem było spodziewać, że do Gliwic wybierze się spora rzesza sympatyków Miedziowej Dumy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z gliwickiej wyprawy.
Relacja z: wisła Kraków - Zagłębie Lubin (9.04.2016)

Wyjazdy na Wisłę nigdy nie były naszą najmocniejszą stroną, historia zna różne przypadki, ale najczęściej były to liczby, które powodów do dumy nie przynosiły. Tym razem miało być inaczej, a pomóc miał w tym na długo przed wyjazdem zapowiadany pociąg specjalny. Na wyjazd zamówiliśmy 600 biletów, każdy chyba spodziewał się, że zejdą na pniu. Czy tak się stało? Zapraszamy do lektury.
Relacja z: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin (5.03.2016)

Kibicowanie w Chojnowie ma długą historię. Od zawsze od starszych kolegów można było usłyszeć opowieści z wypraw do Wrocławia, co nakręcało mocno młodszych. Jednak inne czasy, inne realia spowodowały, że wyjazdy na malinowe tereny mocno spowszedniały i nie dostarczały emocji takich, jakich się spodziewaliśmy. Rok przerwy zrobił swoje i po ostatniej słabej liczbie można było się spodziewać, że wykorzystamy zamówioną pulę biletów. Zapraszamy na relację!
Relacja z: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Wyjazdy w sezonie 2015/16 zaczęły się dla nas od pucharowego meczu z Nadwiślanem Góra, ale pierwsza poważna wyprawa odbyła się do Białegostoku. Co przyniósł nowy sezon?
Wszyscy do Białegostoku!

Relacja z: GKS Katowice - Zagłębie Lubin

Na ostatni weekend kwietnia przypadła nam podróż do Katowic na mecz z tamtejszą GieKSą. Rywal, pod względem kibicowskim jeden z ciekawszych w lidze, z którą powoli zaczynamy się żegnać. Tereny dość dobrze znane bowiem w ostatnich latach często gościliśmy na Górnym Śląsku zarówno na meczach w Chorzowie jak i w Gliwicach. Częstym środkiem lokomocji wybieranym przy okazji eskapad w te rejony z uwagi na dobry dojazd były auta i autokary, jednak nie tym razem! Ku uciesze większości wyjazdowiczów po ponad 3 letniej przerwie znów mogliśmy poczuć klimat wyjazdu specjalem. Trzeba przyznać, że nie często zdarza się taka okazja. Dlatego nie pozostało nam nic innego jak pokazać się z dobrej strony na tej wyprawie. Czy tak się stało? Zapraszamy na relację.
Relacja z: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin

Derby… Jeszcze kilka lat temu nikt z nas nie myślał o meczu derbowym z Chrobrym czy Miedzią. Co prawda liczyliśmy na pomyślne losowanie w Pucharze Polski, ale ono nie nadchodziło. Czasy jednak się zmieniają i po ubiegłorocznym spadku trafiliśmy do jednej ligi z lokalnymi rywalami. Mecze rundy jesiennej rozgrywaliśmy u siebie, wszyscy więc ostrzyliśmy sobie zęby na wiosenne mecze wyjazdowe. Za nami spotkanie w Głogowie. Było gorąco… Zapraszamy na relację.
Relacja z Ostródy (Stomil)

Jak co roku, w Święta Wielkanocne rozgrywana jest ligowa kolejka. Tym razem przyszło nam zagrać ze Stomilem w… Ostródzie. Dlaczego właśnie tam? To proste – stadion w Olsztynie jest w przebudowie. Jak zaprezentowaliśmy się na tym wyjeździe? Zapraszamy na relację.
Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook