Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin (15.05.2016) So High!
Relacje

Ostatni wyjazd w sezonie zapowiadał się niezwykle emocjonująco, gdyż po latach niepowodzeń i dwóch epizodach w niższej lidze, przyszło nam walczyć o brązowy medal. Można się zatem było spodziewać, że do Gliwic wybierze się spora rzesza sympatyków Miedziowej Dumy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z gliwickiej wyprawy.
Relacja z: wisła Kraków - Zagłębie Lubin (9.04.2016)
Wyjazdy

Wyjazdy na Wisłę nigdy nie były naszą najmocniejszą stroną, historia zna różne przypadki, ale najczęściej były to liczby, które powodów do dumy nie przynosiły. Tym razem miało być inaczej, a pomóc miał w tym na długo przed wyjazdem zapowiadany pociąg specjalny. Na wyjazd zamówiliśmy 600 biletów, każdy chyba spodziewał się, że zejdą na pniu. Czy tak się stało? Zapraszamy do lektury.
Relacja z: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin (5.03.2016)
Relacje

Kibicowanie w Chojnowie ma długą historię. Od zawsze od starszych kolegów można było usłyszeć opowieści z wypraw do Wrocławia, co nakręcało mocno młodszych. Jednak inne czasy, inne realia spowodowały, że wyjazdy na malinowe tereny mocno spowszedniały i nie dostarczały emocji takich, jakich się spodziewaliśmy. Rok przerwy zrobił swoje i po ostatniej słabej liczbie można było się spodziewać, że wykorzystamy zamówioną pulę biletów. Zapraszamy na relację!
Relacja z: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Relacje

Wyjazdy w sezonie 2015/16 zaczęły się dla nas od pucharowego meczu z Nadwiślanem Góra, ale pierwsza poważna wyprawa odbyła się do Białegostoku. Co przyniósł nowy sezon?
Wszyscy do Białegostoku!

Relacja z: GKS Katowice - Zagłębie Lubin
Relacje

Na ostatni weekend kwietnia przypadła nam podróż do Katowic na mecz z tamtejszą GieKSą. Rywal, pod względem kibicowskim jeden z ciekawszych w lidze, z którą powoli zaczynamy się żegnać. Tereny dość dobrze znane bowiem w ostatnich latach często gościliśmy na Górnym Śląsku zarówno na meczach w Chorzowie jak i w Gliwicach. Częstym środkiem lokomocji wybieranym przy okazji eskapad w te rejony z uwagi na dobry dojazd były auta i autokary, jednak nie tym razem! Ku uciesze większości wyjazdowiczów po ponad 3 letniej przerwie znów mogliśmy poczuć klimat wyjazdu specjalem. Trzeba przyznać, że nie często zdarza się taka okazja. Dlatego nie pozostało nam nic innego jak pokazać się z dobrej strony na tej wyprawie. Czy tak się stało? Zapraszamy na relację.
Relacja z: Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Relacje

Derby… Jeszcze kilka lat temu nikt z nas nie myślał o meczu derbowym z Chrobrym czy Miedzią. Co prawda liczyliśmy na pomyślne losowanie w Pucharze Polski, ale ono nie nadchodziło. Czasy jednak się zmieniają i po ubiegłorocznym spadku trafiliśmy do jednej ligi z lokalnymi rywalami. Mecze rundy jesiennej rozgrywaliśmy u siebie, wszyscy więc ostrzyliśmy sobie zęby na wiosenne mecze wyjazdowe. Za nami spotkanie w Głogowie. Było gorąco… Zapraszamy na relację.
Relacja z Ostródy (Stomil)
Relacje

Jak co roku, w Święta Wielkanocne rozgrywana jest ligowa kolejka. Tym razem przyszło nam zagrać ze Stomilem w… Ostródzie. Dlaczego właśnie tam? To proste – stadion w Olsztynie jest w przebudowie. Jak zaprezentowaliśmy się na tym wyjeździe? Zapraszamy na relację.
Relacja z Bytowa
Relacje

Po dobrym rozpoczęciu sezonu w wykonaniu zarówno naszych piłkarzy jak i nas samych, w dobrych humorach wyruszyliśmy w kolejną podróż za naszą drużyną. Tym razem celem naszej wyprawy był Bytów, a więc nie ma co się oszukiwać, rywal zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim bardzo mizerny. Zapraszamy na relację.
Relacja z Płocka
Relacje

Po ponad trzymiesięcznej przerwie, w końcu wróciliśmy na kibicowski szlak. Nasze pierwsze spotkanie rundy wiosennej zostało rozegrane w Płocku z miejscową Wisłą. Jak zaprezentowaliśmy się po przebudzeniu z zimowego snu? Odpowiedź na to oraz inne pytania znajdziecie w rozwinięciu relacji. Zapraszamy!
Kolejna zapowiedź wyjazdu do Płocka

Poprzedni mecz
15.05.2016r.

Piast Gliwice
0:1
Zagłębie Lubin
Następny mecz
Facebook