Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Derby
W ten piątek o godzinie 19:00 Zagłębie gra z Chrobrym więc nie trzeba nikomu wspominać że widzimy się na przodku i dajemy z siebie 100%. Pokażmy im kto rządzi w regionie!


ZAGŁĘBIE TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin
Relacje

Za nami trzeci wyjazd w I lidze, po dwóch bardzo dobrych wojażach, kolejno do Chojnic i Suwałk - tym razem przyszło nam się wybrać do Siedlec, na mecz z tamtejszą Pogonią. Zapraszamy na relację.
Wigry Suwałki - Zagłębie Lubin
Relacje

Wigry – chyba każdy zapalony wyjazdowicz nie mógł doczekać się wyprawy do Suwałk. Co roku losowanie Pucharu Polski okraszone było błaganiami o wylosowanie tej drużyny. Wiadomo - lato, jeziora oraz długa podróż równają się dobrej zabawie. Zapraszamy na relację!
Relacja z Chojnic
Relacje

Za nami pierwszy wyjazd w nowym sezonie, na który udaliśmy się do Chojnic. Skromny sektor gości liczący zaledwie 200 miejsc, okazał się dla nas jeszcze mniej gościnny i działacze Chojniczanki przysłali do Lubina pulę biletów okrojoną do 150 sztuk. W związku z dość sporym zainteresowaniem i skromną ilością biletów, którą otrzymaliśmy zdecydowano, że bilety na wyjazd będą sprzedawane tylko w pakiecie do wyjazdu autokarowego. Ostatecznie w Chojnicach zameldowaliśmy się w drobnym nadkomplecie. Resztę informacji przeczytać będzie można w relacji, zapraszamy do czytania!


List odwarty SSZL do prezesa KGHM
InfoW dniu wczorajszym w siedzibie KGHM Polska Miedź S. A. złożyliśmy list o następującej treści:

Relacja z Górnik Wałbrzych - Odra Opole
Wyjazdy

W sobotę przy okazji ostatniego meczu sezonu z Widzewem Łódź, w iście kibolski sposób pożegnaliśmy się na najbliższy rok z Ekstraklasą. Na pierwszy rzut oka - I liga niewiele ma sobą do zaoferowania, patrząc przez pryzmat atrakcyjności przeciwników pod względem kibicowskim. Stadiony do najnowocześniejszych tam również nie należą, więc... witaj przygodo! Pierwsza okazja, by sprawdzić, co nas czeka, nadarzyła się przy okazji meczu naszych opolskich przyjaciół z Górnikiem Wałbrzych. Zapraszamy na relację!


Wszyscy na Cracovię!
Mecze u siebie

Relacja z Wrocławia (po podziale na grupy)
Relacje

Reforma rozgrywek spowodowała, że w grupie spadkowej wylądowaliśmy z naszymi sąsiadami zza miedzy, a co za tym idzie doszło do kolejnych derbów w sezonie.
Zapraszamy na relację!

Relacja z Gdyni
Relacje

Półfinał Pucharu Polski, środek tygodnia, wyjazd zgodowy nad morze. Tak w skrócie wyglądała nasza wyprawa do Gdyni na mecz z Arką. Zapraszamy na nieco spóźnioną relację z tego meczu.
Nie jedziemy na Finał Pucharu Polski!
Info

W dniu wczorajszym, przy udziale wszystkich grup kibicowskich oraz przedstawicieli fanklubów działających na Zagłębiu Lubin, podjęto decyzję, że nie będziemy brać udziału w finale Pucharu Polski. Decyzja ta jest dla nas bardzo trudna, ale sytuacja w głównej mierze, w jakiej znalazł się Zawisza, którego Kibice również rezygnują z wyjazdu do Warszawy oraz działania organizatora rozgrywek, powodują, że nie pozostawia się nam wyboru. Nie chcemy uczestniczyć w cyrku współorganizowanym przez Pana Osucha i PZPN.

Więcej informacji po kliknięciu "Czytaj więcej".
Relacja z Gdańska
Relacje

Wyjazd do Gdańska, za sprawą nieprzewidywalnego wojewody Pomorskiego stał pod niemałym znakiem zapytania. Niejedna ekipa przekonała się już na własnej skórze co potrafi ten rządowy pionek zrobić, zamykając sektor dla przyjezdnych w przeddzień meczu z różnych wyimaginowanych powodów, jak np. race odpalone przez gospodarzy w poprzedniej rundzie. W naszym przypadku zastosowano ograniczoną pulę biletów, jako środek zapobiegawczy dla przyjazdu dużej rzeszy Arkowców. Ostatecznie wyjazd do Gdańska, pomimo bardzo dobrego, sobotniego terminu nie cieszył się szczególną popularnością i nie wszystkie bilety znalazły swoich nabywców, ale po resztę informacji zapraszamy do przeczytania relacji!


Poprzedni mecz
12.09.2014r.

Zagłębie Lubin
1:0
Chrobry Głogów
Następny mecz
21.09.2014r.

Olimpia Grudziądz
vs
Zagłębie Lubin
Facebook