Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Kolejna zapowiedź wyjazdu do Płocka

Wszyscy do Płocka!


Wszyscy do Płocka!

Wesołych Świąt!
Chcielibyśmy życzyć zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom Zagłębia, a także przyjaciołom z Arki, Odry, Zawiszy oraz Falubazu. Wielu zwycięstw, świetnych opraw, wspaniałej frekwencji i licznych wyjazdów!

Wesołych Świąt!Relacja ze Świnoujścia
Relacje

Za nami ostatni mecz wyjazdowy w tym roku, a jednocześnie mecz inaugurujący rundę wiosenną. Tym razem przyszło podróżować nad morze a dokładniej do Świnoujścia, gdzie nasi piłkarze zmierzyli się z miejscową Flotą. Zapraszamy do lektury!


Relacja z Niecieczy
Relacje

W niedzielę odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Co prawda w najbliższym czasie rozegramy jeszcze dwa spotkania, ale formalnie będzie to już runda rewanżowa. Co przyniósł nam wyjazd na teren lidera? Zapraszamy na relację.
Zapowiedź meczu Zagłębie - Miedź

Zagłębie - Miedź, wspieraj dopingiem!

Relacja z meczu Zagłębie - Arka
Mecze u siebieMecze przyjaźni zazwyczaj niczym szczególnym nie zaskakują. Dobra zabawa na trybunach pomiędzy obiema ekipami to tylko preludium tego czego można się spodziewać już po ostatnim gwizdku. Tym razem oczywiście nie było inaczej, ale dodatkowy smaczek temu widowisku nadało jedno konkretne wydarzenie. Jakie? Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tego pojedynku.


Miasto chce przejąć Zagłębie!
InfoWiele wskazuje, że najbliższe tygodnie, miesiące będą niezwykle istotne dla losów Naszego Zagłębia. Stoimy u progu zmian, które dokonane, będą zapewne nieodwracalne. Od kilku miesięcy pomiędzy właścicielem klubu a władzami Lubina toczą się zakulisowe rozmowy mające na celu przejęcie piłkarskiego Zagłębia.

Relacja z Pruszkowa
Relacje

W ubiegłym tygodniu odbył się mecz Zagłębia w Pruszkowie z miejscowym Zniczem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Czy wydarzyło się coś ciekawego? Zapraszamy na relację.


Relacja z Ząbek
Relacje

Za nami kolejny (ale nie ostatni!) wyjazd w okolice Warszawy. Po Siedlcach przyszło nam wybrać się do Ząbek, a w najbliższych dniach odwiedzimy jeszcze Pruszków. Jak wyglądała wyprawa na mecz z Dolcanem? W jakiej tym razem pojechaliśmy liczbie? Czy działo się coś ciekawego? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w rozwinięciu relacji. Zapraszamy!
Poprzedni mecz
22.11.2014r.

Zagłębie Lubin
2:1
Chojniczanka Chojnice
Następny mecz
7-8.03.2015r.

Wisła Płock
vs
Zagłębie Lubin
Facebook