Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z Ruchu
Relacje

Mecz wyjazdowy z Ruchem jest pierwszym meczem w maju, który jest dla nas miesiącem szczególnym. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, wystarczy popatrzeć w terminarz - cztery mecze wyjazdowe oraz derby i mecz z Wisłą. Z pewnością ten miesiąc będzie dla nas sprawdzianem.

Na Górny Śląsk wybraliśmy się samochodami, w sile 24 fanatyków z Chojnowa, co jest nie najgorszą liczbą, jak na termin w którym mecz był rozgrywany. Większość z nas wchodzi na sektor kilka minut po pierwszym gwizdku. Ochrona robi nam zdjęcia z dowodami przy twarzy i przeszukuje bardzo dokładnie - tak dokładnie, że niektóre osoby były przeszukiwane kilkakrotnie, a jednemu z nas kazano otworzyć zapieczętowaną paczkę fajek. ;) Ochrona zabiera nam transparent z treścią "Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska".

W pierwszej połowie nie prowadzimy ciągłego dopingu i tylko kilkakrotnie zaznaczamy swoją obecność okrzykami. Ruch wywiesza trans o takiej samej treści, jak ten zabrany nam przez ochronę. Na kwadrans młyn Ruchu jak i my opuszczamy swoje sektory, w ramach ogólnopolskiego protestu. Niebiescy ze słabym dopingiem.


foto


Początek drugiej połowy był taki sam, jak cała pierwsza część spotkania - zmuła, w dodatku nie zapowiadało się na poprawę. Mimo to, nasz doping wyraźnie się ożywił i poprawił. Ruch ciągle śpiewa, miał kilka krótkich przebłysków, ale dalej słabo.

foto


Na stadionie jest nas łącznie ok. 150 głów, w tym 2 braci z Odry. Wywieszamy 3 flagi: "fanatyczni chojnowianie", "NA WYPRAWIE" i "OCB'03". Powrót bez atrakcji.

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook