Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z turnieju Fan Clubów Zagłębia w Chojnowie
Akcje i inicjatywy

W dniu 26.06 w Chojnowie został rozegrany turniej piłkarski Fan Clubów Zagłębia, w którym wzięło udział 11 drużyn: Fanatyczni Chojnowianie, CHojnów, Bolesławiec, Chocianów, Góra&Niechlów, Polkowice, Strzegom, Ścinawa, Świdnica, Złotoryja oraz drużyna mieszana z Lubina. Dwunastą drużyną, która nie dojechała był Przemków. W organizację turnieju włożyliśmy dużo starań i pracy, co mamy nadzieję przełożyło się na zadowolenie uczestników turnieju. Na nasze zadowolenie z kolei przełożyło się to, iż frekwencja dopisała i choć ciężko oszacować liczbę osób, które przewinęły się przez turniej widać było, że liczba widzów była wysoka. Zostały wywieszone wszystkie flagi zaproszonych FC, flaga Wielkie Zagłębie oraz flaga Chojnów i wyjazdówka "Fanatyczni Chojnowianie". Warto zaznaczyć, że wśród wywieszonych flag zadebiutowała flaga Złotoryja.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Fanatyczni Chojnowianie, drugie - Strzegom, trzecie - CHojnów, czwarte - Ścinawa. Po rozegraniu gier finałowych zostały rozdane nagrody drużynowe oraz indywidualne dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza. Za zajęcie pierwszego miejsca drużyna otrzymała aktualne koszulki meczowe Zagłębia, drugie miejsce otrzymało koszulki t-shirt Zagłębia oraz magnesy Zagłębia, trzecie miejsce po dwie pary skarpetek Zagłębia, czwarte miejsce piłkę Puma. Nagrodami indywidualnymi były karnety na sezon 11/12.

Atmosferę turnieju można było poczuć od pierwszego meczu, a także przed rozpoczęciem zawodów. Najgorętsza atmosfera towarzyszyła przy meczach finałowych, w których brały udział drużyny gospodarzy. Po zakończeniu rozgrywek przy odpalonej pirotechnice oraz wspólnych śpiewach, zostało zrobione wspólne zdjęcie pamiątkowe na środku boiska. Organizacyjnie wszystko wyszło tak, jak zakładaliśmy, co zachęciło nas i zmotywowało do zorganizowania jeszcze lepszej imprezy tego typu w przyszłości.

foto

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook