Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z Legii
Relacje

W pierwszym meczu tego sezonu przyszło zmierzyć się nam z warszawską Legią na ich terenie. Zbieramy się o godzinie 6.20 na chojnowskim dworcu, gdzie dołączają się do nas koledzy z Bolesławca i Złotoryi, z którymi jedziemy autokarem do Lubina. Z Lubina wyruszamy po godzinie 7.

Podróż mija nam bardzo spokojnie. Z biegiem czasu pogoda poprawia się, co wywołało uśmiech na naszych twarzach, co okazało się później - zbyt wczesny. Na trasie jeden z autokarów uległ awarii, przez co jazda staje się coraz mozolniejsza. W pewnym momencie dostajemy info, że w Warszawie leje deszcz, co zdecydowanie zepsuło nam humory.

Przed Warszawą dowiadujemy się że mecz został przełożony z godziny 17 na godzinę 17:30, nikt z nas nie ukrywał zadowolenia, gdyż dzięki temu spokojnie zdążylibyśmy na czas. Zadowolenie nie trwało jednak długo, bo chwilę później okazuje się, że mecz został odwołany z powodu złego stanu murawy. Kibice jadący autokarami przejechali tylko koło stadionu Legii, po czym skierowali się w stronę wyjazdu z Warszawy. Przeprawa, bo inaczej tego nie można by nazwać, przez Warszawę trwała ok. 2 godzin. Wracając do domu jak zwykle towarzyszy nam dobry humor, co prawda lekko przygaszony brakiem meczu, na który długo oczekiwaliśmy.


foto


Na stadionie stawia się ok. 30 osób, z ponad 300 osób które wybrały się na wyjazd. Nas 36 osób (na stadionie zero) z flagą fCh. Na meczu debiutuje flaga wyjazdowa FC Polkowice.Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook