Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z Wisły
Relacje

Do Krakowa wyruszamy autokarem, którym jedzie większość z nas oraz autami. Zbieramy się o godzinie 9 na chojnowskim dworcu, skąd o godzinie 9:40 wraz z kolegami po szalu z Bolesławca i Złotoryi wyruszamy do Lubina. Tam czeka na nas reszta autokarów, wraz z którymi ok. godziny 10:30 ruszamy w dalszą podróż. Od samego początku w naszym autokarze dobrze się bawimy, co w głównej mierze było spowodowane urodzinami jednego z nas. Całe towarzystwo było wyśmienicie "zaopatrzone" i śmiało można powiedzieć, że nie brakowało niczego, jednak minimalna liczba postojów, zachowanie kierowcy i zakaz palenia w autobusie zdenerwował kilka osób. Drogę umilały nam śpiewy, w dużej mierze były to piosenki okazjonalne na cześć naszego solenizanta. :) Na ostatnim przystanku do ekipy autokarowej dołączają się auta i wspólnie jedziemy do Krakowa.

Pod stadion docieramy na półtora godziny przed meczem. Wejście wychodzi nawet sprawnie, a ochrona nie sprawia większych problemów. Nasi piłkarze nie wykorzystują wielu okazji, szczególnie tych z pierwszej połowy i przegrywamy 1-0 po rzucie karnym. Łącznie na sektorze zasiadło nas 330 osób, z czego 36 osób z Chojnowa. Przez cały mecz prowadzimy średni, a momentami dobry doping. Nie obyło się bez obustronnych wymian uprzejmości. Wywieszamy flagi: "NA WYPRAWIE", wyjazdówka FC Polkowice, wyjazdówka fCh i Civitas Lubyn. Wisła ze słabą frekwencją i średnim dopingiem.

Mimo porażki humory dopisują nam i dobrze bawimy się na sektorze po zakończeniu meczu. :) Po meczu milicja zawija prowadzącego i zabiera go na komendę, lecz całe szczęście na drugi dzień jest już w domu i wszystko wygląda na to, że skończy się tylko na grzywnej. Po drodze jeden z autokarów uległ usterce, przez co czas podróży wydłużył się i do Chojnowa dotarliśmy o 3:40. Powrót bez przygód, jak zawsze w pozytywnej atmosferze.

wtsk

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook