Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z turnieju - Białe Błota
Relacje

Zbiórkę zaplanowaliśmy na godzinę 1, lecz jak przystało na tego typu wyprawy zebraliśmy się wcześniej, aby czas do upragnionego wyjazdu zleciał nam szybciej. Planowane miejsce wyjazdu także uległo zmianie. Dobra, melanżowa atmosfera towarzyszyła nam od samego początku, a podróż obfitowała w liczne postoje. Na wysokości Polkowic okazało się, że pomyliliśmy trasy, lecz suma sumarum nie wyszło nam to na złe. Do Białych Błot dojechaliśmy o godzinie 8, a rozpoczęcie turnieju, który odbywał się w pobliskiej miejscowości zaplanowane było na 9. W turnieju Fanatyczni Chojnowianie wygrali dwa mecze, a jeden przegrali, co niestety nie dawało upragnionego wyjścia z grupy.

Po zakończeniu zawodów, wraz z przyjaciółmi z Białych Błot udaliśmy się do naszego lokum. Nikt z nas nie przewidywał tak udanej zabawy, za którą serdecznie dziękujemy. Niestety musimy wam oszczędzić szczegółów - KMWTW. :)

Po obiedzie pakujemy swoje manatki i wyruszamy w drogę powrotną. Jak zwykle nie obyło się bez śmiechu i przygód. Niestety pogoda nam nie sprzyjała, z powodu dużego nasilenia tornad. :) Nie obyło się także bez małych zmian trasy , przez nieumiejętność nawigacji jednego z kierowców. Do Chojnowa wracamy o godzinie 21.

Braci SiÄ™ Nie Traci
Zagłębie & Zawisza

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook