Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z Białegostoku
Relacje

Wyjazd do Białegostoku mamy już niestety, bądź stety za sobą. Tak długo oczekiwana wyprawa do stolicy Podlasia minęła nam niczym błysk i przysporzyła wielu przygód i atrakcji, jak to bywa na tego typu wyjazdach. Na północny-wschód Polski z Lubina wyruszyły dwa autokary zapakowane po brzegi kibicami Zagłębia oraz kilka aut. Czego można by się w nich spodziewać? Samych znajomych mord oraz iście melanżowej atmosfery, czyli standard przy tak długich wyjazdach.

Z Lubina wyruszamy ok. godziny 4 i zaczynamy imprezę, tylko nieliczni na próżno próbowali zasnąć. Droga mija nam niesłychanie szybko, do momentu gdy pewna ekipa próbowała nam umilić podróż i każdy w mgnieniu oka wytrzeźwiał. Do niczego nie doszło, ze względu na eskortę policji oraz brak odpowiednich osób od nas. Jak każdy z nas się domyślał to nie był koniec atrakcji na trasie - zaraz po tej akcji białostocka policja prowadzi nas na wiochy, gdzie nas kamerują i legitymują. Pod stadion docieramy przed godziną 16.

Samo wejście na stadion wychodzi całkiem sprawnie, ochrona nie robi problemów i tylko jedna osoba zostaje pod bramą. Nas na sektorze ok. 100 osób, w tym 20 fanatyków z Chojnowa. Na meczu prowadzimy przerywany doping, z kilkoma głośniejszymi momentami, a także pokazujemy nasze poparcie dla protestu Jagi. Na płocie zawisły dwie flagi - FCH i "na wyprawie", a także trans upamiętniający Sierpień'82. Frekwencja i doping gospodarzy mizerny, co jest spowodowane protestem kibiców Jagiellonii. Co do postawy naszych grajków, szkoda słów. Mecz kończy się wynikiem 0:0, a cisza gdy podchodzą do nas piłkarzyki najlepiej oddaje naszą opinię co do ich gry. Po meczu dość szybko wypuszczają nas ze stadionu i pakujemy się do autokarów. Powrót spokojny i szybki. o godzinie 6 jesteśmy już w domach.

Nasza liczba w żaden sposób nas nie zadowala, a jedyne co nam teraz pozostało to zmobilizować się na kolejny wyjazd, czyli mecz z kielecką Koroną w pierwszy weekend października. Do zobaczenia!


Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook