Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z turnieju w Kożuchowie
Relacje

Przed południem wyruszamy z Chojnowa w kierunku Lubina, gdzie dołączamy się do sporej rzeszy kibiców Zagłębia udających się do Kożuchowa. Około godziny 13 wyruszamy sporą ekipą w kierunku północno-zachodnim. Po małych ekscesach na trasie zbieramy się jeszcze przed samym Kożuchowem, gdzie dociera reszta aut Zagłębia oraz kilka aut z kibicami Falubazu i Floty. Kolejnym etapem naszej podróży było poszukiwanie hali, pod którą dotarliśmy po małych zawirowaniach o 14.30.

Na turnieju zjawiła się duża liczba kibiców Zagłębia, w tym spora chojnowska delegacja. Oprócz nas na turnieju byli obecni także kibice Orląt Radzyń Podlaski oraz Floty Świnoujście. Wywieszamy flagę "Lonsdale", swoje flagi wieszają także Orlęta i Flota a resztę pozostałej przestrzeni szczelnie zapełniły flagi Falubazu.

Do rozgrywek przystąpiło kilka drużyn Falubazu, Zagłębie oraz drużyny Floty i Orląt. Zmaganiom na parkiecie towarzyszyły głośne śpiewy, głownie z naszej strony i Falubazu. Atmosfera na hali była doskonała. Nasi zawodnicy szli jak burza, nie przegrali żadnego meczu dzięki czemu w finale zmierzyli się z drużyną Orląt. Po zaciętej walce w finale pokonujemy rywali 5:2 i wygrywamy cały turniej. Na koniec pozdrawiamy naszych układowiczów z Falubazu po czym robimy sobie pamiątkowe zdjęcie z resztą uczestników turnieju. Po turnieju zostajemy jeszcze chwilę na hali po czym żegnamy się z Zielonogórzanami i wracamy prosto do domów.


Falubaz dziękujemy!

turniej

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook