Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z Poznania
Relacje

Poznań. Zapewne niejeden właśnie podczas wyjazdu na Lecha załapał zajawkę wyjazdową. Niestety dla większości stałych wyjazdowiczów, wyprawa do Poznania kojarzy się głównie z patologią w autokarach oraz zataczającymi się fanatykami "wyjazdu na Lecha". Zapraszamy na relację z bezwzględnie najbardziej piknikowej wyprawy sezonu.

Działacze poznańskiego klubu przygotowali dla nas początkowo 1000 biletów, pula ta mogła zostać zwiększona o kolejnych kilkaset sztuk w przypadku dużego zainteresowania i wykupienia wspomnianego tysiąca. Jak się później okazało, zainteresowanie wyjazdem było mniejsze niż można się było spodziewać i załatwianie dodatkowej puli nie było konieczne. Dużą cegiełkę do takiego stanu rzeczy dołożyły - o dziwo - osoby, których zazwyczaj namawiać na wyjazdy nie trzeba. Z jednej strony liczba 700 osób na jeden z najbliższych wyjazdów w sezonie, z drugiej natomiast, gdyby miały to być osoby, których jedynym celem byłoby spicie się, to nawet lepiej, że się nie wybrali. Do Poznania większość osób wybrała się w podróż prywatnymi samochodami. Dla tych, którzy postawili na wyjazd autokarowy, Stowarzyszenie zorganizowało 4 autokary. Jak się okazało, niektórzy pod stadion docierają z niemałymi przygodami na trasie. Sektor przyozdobiony został we flagi: Na wyprawie, OCB 03, fanatyczni chojnowianie, SZL, wyjazdówki Ścinawy i Polkowic oraz flaga bydgoskiego Zawiszy - Rycerze Pomorza. Przez większość meczu doping prowadzimy raczej słabo, z kilkoma lepszymi zrywami.

Miejscowi konkretnie oflagowali sektor, dodatkowo poubierani w jednakowe koszulki. Wokalnie też z pewnością dobrze się prezentowali, choć akustyka tego obiektu jest niespecjalna, przez co często nie można było niczego zrozumieć. Przed meczem zapewne niejeden przestudiował dokładnie ligową tabelę, cały czas nadzieja na awans do pucharów była, jednak skórokopy się nie popisały i znów trzeba nadzieje przełożyć. Nasza liczba z Chojnowa to 48, co wstydu nie przynosi, natomiast chcąc iść ciągle do przodu trzeba na takim wyjeździe jednak się lepiej zaprezentować.

Przed nami teraz pojedynek derbowy w Lubinie, mobilizacja! Wszyscy na pomarańczowo i jedziemy z kurwami! Derby dla Zagłębia!


Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook