Relacja z Niecieczy
Dodane przez m dnia Listopada 18 2014 23:52:43

W niedzielę odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Co prawda w najbliższym czasie rozegramy jeszcze dwa spotkania, ale formalnie będzie to już runda rewanżowa. Co przyniósł nam wyjazd na teren lidera? Zapraszamy na relację.
Treść rozszerzona

W niedzielę odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Co prawda w najbliższym czasie rozegramy jeszcze dwa spotkania, ale formalnie będzie to już runda rewanżowa. Tym razem udaliśmy się na stadion lidera, do Niecieczy na mecz z miejscową Termalicą. Po poprzednim, słabym wyjeździe do Pruszkowa, liczyliśmy na ciut lepszą liczbę. Co z tego wyszło?

Nieciecza znajduje się przy Tarnowie, do którego droga wiedzie przez A4. Autostrada oznacza zazwyczaj transport samochodowy, tak stało się i tym razem. Po bezproblemowym przejeździe na sektorze gości meldujemy się w 125 osób, w tym 9 z Falubazu i 25 z Chojnowa. Na płocie wywieszamy flagę „Na wyprawie”, a w trakcie spotkania ograniczamy się do kilku okrzyków. Gospodarze z konfetti przy rozpoczęciu oraz jakimś dopingiem w trakcie meczu. Szału nie było, ale nie zapominajmy, że to 750-osobowa wioska…

Na boisku zaczęło się dobrze, skończyło remisem, a śmierdziało porażką. Niby 1:1 na terenie lidera złe nie jest, ale… to my powinniśmy przystępować do tego meczu z pozycji lidera. Po meczu dziękujemy piłkarzom za mecz, przypominamy o celu na ten sezon i ładujemy się do aut. Po kilku godzinach spokojnej podróży dojeżdżamy do domów. Przed nami ostatni wyjazd – w sobotę zagramy z Flotą w Świnoujściu. Do zobaczenia!