Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 6
· Najnowszy użytkownik: Siemia
Polecamy
Relacja z Bytowa

Po dobrym rozpoczęciu sezonu w wykonaniu zarówno naszych piłkarzy jak i nas samych, w dobrych humorach wyruszyliśmy w kolejną podróż za naszą drużyną. Tym razem celem naszej wyprawy był Bytów, a więc nie ma co się oszukiwać, rywal zarówno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim bardzo mizerny. Zapraszamy na relację.
Relacja z Płocka

Po ponad trzymiesięcznej przerwie, w końcu wróciliśmy na kibicowski szlak. Nasze pierwsze spotkanie rundy wiosennej zostało rozegrane w Płocku z miejscową Wisłą. Jak zaprezentowaliśmy się po przebudzeniu z zimowego snu? Odpowiedź na to oraz inne pytania znajdziecie w rozwinięciu relacji. Zapraszamy!
Kolejna zapowiedź wyjazdu do Płocka

Wszyscy do Płocka!


Wszyscy do Płocka!

Wesołych Świąt!
Chcielibyśmy życzyć zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom Zagłębia, a także przyjaciołom z Arki, Odry, Zawiszy oraz Falubazu. Wielu zwycięstw, świetnych opraw, wspaniałej frekwencji i licznych wyjazdów!

Wesołych Świąt!Relacja ze Świnoujścia

Za nami ostatni mecz wyjazdowy w tym roku, a jednocześnie mecz inaugurujący rundę wiosenną. Tym razem przyszło podróżować nad morze a dokładniej do Świnoujścia, gdzie nasi piłkarze zmierzyli się z miejscową Flotą. Zapraszamy do lektury!


Relacja z Niecieczy

W niedzielę odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Co prawda w najbliższym czasie rozegramy jeszcze dwa spotkania, ale formalnie będzie to już runda rewanżowa. Co przyniósł nam wyjazd na teren lidera? Zapraszamy na relację.
Zapowiedź meczu Zagłębie - Miedź

Zagłębie - Miedź, wspieraj dopingiem!

Relacja z meczu Zagłębie - Arka
Mecze przyjaźni zazwyczaj niczym szczególnym nie zaskakują. Dobra zabawa na trybunach pomiędzy obiema ekipami to tylko preludium tego czego można się spodziewać już po ostatnim gwizdku. Tym razem oczywiście nie było inaczej, ale dodatkowy smaczek temu widowisku nadało jedno konkretne wydarzenie. Jakie? Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tego pojedynku.


Miasto chce przejąć Zagłębie!
Wiele wskazuje, że najbliższe tygodnie, miesiące będą niezwykle istotne dla losów Naszego Zagłębia. Stoimy u progu zmian, które dokonane, będą zapewne nieodwracalne. Od kilku miesięcy pomiędzy właścicielem klubu a władzami Lubina toczą się zakulisowe rozmowy mające na celu przejęcie piłkarskiego Zagłębia.

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook