Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 6
· Najnowszy użytkownik: Siemia
Polecamy
Relacja z Pruszkowa

W ubiegłym tygodniu odbył się mecz Zagłębia w Pruszkowie z miejscowym Zniczem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Czy wydarzyło się coś ciekawego? Zapraszamy na relację.


Relacja z Ząbek

Za nami kolejny (ale nie ostatni!) wyjazd w okolice Warszawy. Po Siedlcach przyszło nam wybrać się do Ząbek, a w najbliższych dniach odwiedzimy jeszcze Pruszków. Jak wyglądała wyprawa na mecz z Dolcanem? W jakiej tym razem pojechaliśmy liczbie? Czy działo się coś ciekawego? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w rozwinięciu relacji. Zapraszamy!
Relacje z Grudziądza i Rybnika

W ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy okazję wybrać się, by sławić dobre imię lubińskiego Zagłębia w dwie różne części Polski. Pierwszy wyjazd to wyprawa na północ kraju i mecz z Olimpią Grudziądz. Dokładnie 3 dni później przyszło nam się wybrać do Rybnika na mecz z tamtejszym ROW-em, w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Zapraszamy na relację z obu wyjazdów!


Derby
W ten piątek o godzinie 19:00 Zagłębie gra z Chrobrym więc nie trzeba nikomu wspominać że widzimy się na przodku i dajemy z siebie 100%. Pokażmy im kto rządzi w regionie!


ZAGŁĘBIE TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin

Za nami trzeci wyjazd w I lidze, po dwóch bardzo dobrych wojażach, kolejno do Chojnic i Suwałk - tym razem przyszło nam się wybrać do Siedlec, na mecz z tamtejszą Pogonią. Zapraszamy na relację.
Wigry Suwałki - Zagłębie Lubin

Wigry – chyba każdy zapalony wyjazdowicz nie mógł doczekać się wyprawy do Suwałk. Co roku losowanie Pucharu Polski okraszone było błaganiami o wylosowanie tej drużyny. Wiadomo - lato, jeziora oraz długa podróż równają się dobrej zabawie. Zapraszamy na relację!
Relacja z Chojnic

Za nami pierwszy wyjazd w nowym sezonie, na który udaliśmy się do Chojnic. Skromny sektor gości liczący zaledwie 200 miejsc, okazał się dla nas jeszcze mniej gościnny i działacze Chojniczanki przysłali do Lubina pulę biletów okrojoną do 150 sztuk. W związku z dość sporym zainteresowaniem i skromną ilością biletów, którą otrzymaliśmy zdecydowano, że bilety na wyjazd będą sprzedawane tylko w pakiecie do wyjazdu autokarowego. Ostatecznie w Chojnicach zameldowaliśmy się w drobnym nadkomplecie. Resztę informacji przeczytać będzie można w relacji, zapraszamy do czytania!


List odwarty SSZL do prezesa KGHM
W dniu wczorajszym w siedzibie KGHM Polska Miedź S. A. złożyliśmy list o następującej treści:

Relacja z Górnik Wałbrzych - Odra Opole

W sobotę przy okazji ostatniego meczu sezonu z Widzewem Łódź, w iście kibolski sposób pożegnaliśmy się na najbliższy rok z Ekstraklasą. Na pierwszy rzut oka - I liga niewiele ma sobą do zaoferowania, patrząc przez pryzmat atrakcyjności przeciwników pod względem kibicowskim. Stadiony do najnowocześniejszych tam również nie należą, więc... witaj przygodo! Pierwsza okazja, by sprawdzić, co nas czeka, nadarzyła się przy okazji meczu naszych opolskich przyjaciół z Górnikiem Wałbrzych. Zapraszamy na relację!


Wszyscy na Cracovię!

Relacja z Wrocławia (po podziale na grupy)

Reforma rozgrywek spowodowała, że w grupie spadkowej wylądowaliśmy z naszymi sąsiadami zza miedzy, a co za tym idzie doszło do kolejnych derbów w sezonie.
Zapraszamy na relację!

Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook