Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Relacja z Krakowa
Relacje

Wyprawą do Krakowa kończyliśmy nie tylko rundę jesienną tego sezonu, ale również był to dla nas ostatni wyjazd w roku kalendarzowym. Początek był w naszym wykonaniu bardzo dobry, niestety z czasem liczby wyjazdowe coraz bardziej pikowały w dół, by sięgnąć dna podczas naszej ostatniej eskapady - właśnie na stadionie Cracovii. Zatem jak było w Krakowie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją...Relacja z Poznania
Wyjazdy

W ubiegłej kolejce ligowej przyszło nam wybrać się do Poznania. Wyniki osiągane przez piłkarzy (6 punktów w ostatnich 10 meczach) nie napawały optymizmem, z drugiej strony wyjazd w sobotę, bliski i dość piknikowy. Jak było? Dowiecie się w rozwinięciu.
Oświadczenie SSZL w sprawie wywiadu udzielonego przez Oresta Lenczyka
Info

Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” pragnie przedstawić swoje stanowisko w sprawie wywiadu Trenera Oresta Lenczyka, który został opublikowany dnia 3 grudnia 2013 r. w gazecie „Super Express”.


Miedziana Krew 7

List otwarty do Prezesa KGHM
Info

W dniu dzisiejszym wystosowaliśmy list otwarty do Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A., Pana Herberta Wirtha, którego treść publikujemy poniżej...


Relacja z Pogoni
Relacje

Do Szczecina udaliśmy się po ponad roku od poprzedniej naszej wyprawy na miejscową "Papricanę". Ostatnia nasza wizyta miała miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas na trybunach stadionu Pogoni zaprezentowaliśmy się bardzo godnie, udając się w ponad pół tysiąca osób. Tym razem los chciał, że nie wybraliśmy się w upalne lato, ale przyszło nam jechać na wyjazd w dniu Święta Niepodległości, które hucznie tego dnia obchodzone było w stolicy kraju... Decyzja mogła być tylko jedna - jedziemy na wyjazd Zagłębia!
Relacja z Legii
Relacje

Drugi wyjazd z tzw. małego maratonu wyjazdowego wypadł nam do Warszawy na Legię. Zapraszamy na relację!
Relacja z Krakowa (wisła)
Relacje

Za nami kolejny wyjazd w sezonie. Tym razem wizytowaliśmy stadion krakowskiej wisły, na który pomimo dogodnego terminu wybraliśmy się w bardzo słabej liczbie.
Relacja z Derbów
Relacje

Derby. Dla wielu jest to najbardziej wyczekiwany mecz w rundzie, w końcu jest to walka o prymat w województwie. Do naszej dyspozycji dostaliśmy 2 tysiące wejściówek, więc pierwszy raz od czasu powrotu Malinowych do Ekstraklasy najmniejszym zmartwieniem było to, jak podzielić te bilety wśród zainteresowanych. Powstał za to inny problem, czy w związku z niewygodnym piątkowym terminem damy radę stawić się w komplecie na trybunach wrocławskiego stadionu...Myśl o tym bez przerwy - Najważniejsze są Derby!
Info

W piątek 4. października czekają nas derby we Wrocławiu, ten mecz to obowiązek każdego fanatyka Zagłębia!

Do Wrocławia dostaliśmy 2000 biletów, już dziś mobilizujemy się na ten wyjazd. Wszyscy jedziemy autokarami, nie ma możliwości wyjazdu własnym środkiem transportu. W związku z problemami malinowych mogą to być ostatnie wyjazdowe derby w najbliższych latach, także chyba nie trzeba specjalnie każdego namawiać na wyjazd. Pozostaje nam jechać i udowodnić, kto rządzi na Dolnym Śląsku! Prosimy wszystkich o zabranie ze sobą pomarańczowej koszulki, szalika i okularów przeciwsłonecznych.


Źródło: http://ocb03.pl


Relacja z Bydgoszczy
Relacje

Blisko 20 lat przyszło nam czekać na kolejny oficjalny pojedynek z bydgoskim Zawiszą. Terminarz ligowych kolejek sprawił, że pierwszy taki mecz po wielu latach przypadł nam jako wyjazd. Niefortunny wtorkowy termin, ale wielkie nadzieje na kibicowskie święto z bydgoskimi braćmi - nie pozostało nic innego jak brać urlopy i stawić się licznie na trybunach stadionu Zawiszy. Zapraszamy na relację z tego wyjazdu!Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook