Fanatyczni Chojnowianie - FC Chojnów
Aktualnie online
· Gości online: 1

Polecamy
Derby dla ZAGŁĘBIA!
Weekend na dopingu

Derby dla Zagłębia!
Info

SSZL "Zagłębie Fanatyków" oraz wszystkie grupy kibicowskie zwracają się do sympatków Zagłębia z apelem o przyjście na mecz derbowy w pomarańczowej koszulce i o aktywne włączanie się do dopingu. Pokażmy wszystkim kto rządzi na Dolnym Śląsku!


Relacja z Warszawy
Relacje

Runda wiosenna w pełni, a za nami trzecia tegoroczna wyprawa. Tym razem przemierzając kraj za naszym klubem, za cel wyjazdu obraliśmy kierunek na Stolicę. Jak się tam pokazaliśmy? Zapraszamy na relację!


Mari, pamiętamy!
Info
Dzisiaj mija 10 rocznica śmierci śp. Mariego, kibica Arki Gdynia. Mari, pamiętamy!

Relacja z Chorzowa
Relacje

Po bardzo udanej w naszym wykonaniu inauguracji rundy, przyszedł czas na pucharowy pojedynek z Ruchem w Chorzowie. Biorąc pod uwagę pierwsze, bramkowo zremisowane spotkanie, panującą zimową aurę oraz niezbyt atrakcyjnego na swoim podwórku przeciwnika, można było mieć obawy co do naszej liczby. Jak ostatecznie zaprezentowaliśmy się w Chorzowie?


Relacja z Gliwic
Relacje

Przerwa zimowa w rozgrywkach bywa uciążliwa dla każdego fanatyka, ze względu na dość długi czas oczekiwania na początek piłkarskiej wiosny oraz nieciekawą aurę panującą zwykle o tej porze roku. Blisko miesiąc przed startem rundy gruchnęła wiadomość o tym, że wszelkie komisje ligi na wniosek nowego prezesa PZPN uchwaliły tzw. abolicję. Oznaczało to bowiem, że wszelkie zakazy zostały anulowane i fanatycy każdej z drużyn mogły się bez przeszkód udać na wyjazdy. Czy oznacza to, że zawitała odwilż dla fanatyków? Najwyższa pora było się o tym przekonać, a pierwszą okazją ku temu był wyjazd do Gliwic na mecz z tamtejszym Piastem. Zapraszamy zatem do lektury!


Relacja z Turnieju Arkowiec CUP 2013
Relacje

Nie zatrzymujemy się i z wielką przyjemnością prezentujemy Wam kolejną relację. Tym razem przyszło nam uczestniczyc w Arkowiec Cup 2013. Jak potoczyły się losy naszej drużyny dowiecie się w dalszej części relacji.


Relacja z turnieju w Kożuchowie
Relacje

W następny weekend po turnieju w Lubinie przyszedł nam zaszczyt uczestniczenia w turnieju kibiców Falubazu w Kożuchowie. Jeśli chcesz choć trochę poczuć klimat hali w Kożuchowie koniecznie przeczytaj relację!


Relacja z trunieju w Lubinie
Relacje

Jak to w sezonie ogórkowym bywa wiele stron o profilu kibicowskim przeżywa stagnację. Nie ominęła także naszej strony i najwyższy czas ją przerwać, dlatego zapraszamy do przeczytania relacji z zimowego turnieju kibiców Zagłębia Lubin, w którym oczywiście brali udział także Fanatyczni Chojnowianie.


Życzenia
Szczęśliwego Nowego Roku 2013 oraz udanego Sylwestra i wspaniałej zabawy dla całej kibicowskiej braci życzą Fanatyczni Chojnowianie!

Wielka zbiórka na oprawy!
Mecze u siebie

Podczas meczu z Wisłą Kraków prowadzona będzie wielka zbiórka pieniędzy, które pomogą w tworzeniu nam kolejnych opraw na naszym stadionie. Każdy z nas chciałby, aby atmosfera podczas spotkań Zagłębia była jak najlepsza i nikogo nie trzeba przekonywać, iż mecz okraszony efektowną oprawą to coś wyjątkowego. Koszt choreografii zaprezentowanej podczas niedawnego meczu z Legią Warszawa to ponad 5 tysięcy złotych. Na każdym meczu zbieramy do puszek między 500 a 700zł, tak więc jest to tylko niewielki procent kwoty potrzebnej nam do stworzenia efektownej oprawy. Na meczu z Wisłą przed każdym wejściem na sektor prowadzona będzie zbiórka na oprawy. Prosimy o wrzucanie choćby niewielkich kwot, dla nas każda złotówka jest ważna. Pomóżcie nam stworzyć na lubińskim stadionie wyjątkową atmosferę!

Źródło: ocb03.pl


Poprzedni mecz
19.12.2016r.

Zagłębie Lubin
2:1
Piast Gliwice
Następny mecz
11.02.2017r.

Górnik Łęczna
vs
Zagłębie Lubin
Facebook